Clicky

ثبت برند در کرج

ثبت برند در کرج : شهر کرج یکی از کلان شر های ایران و مرکز استان البرز می باشد ، این شهر به دلیل نزدیکی به استان تهران و وجود شهرک های صنعتی درون آن هر روز شاهد ایجاد و ثبت شرکت های و به همچنین ثبت برند های مربوطه است .

شهر کرج با توجه به موقعیتهای عالی و دسترسی ویژه که به بسیاری از استان های بخصوص صنعتی و پایتخت دارند دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و رقابت درون این شهر زیاد و نزدیک است .

ثبت برند در کرج
ثبت برند در کرج به شدت و به دلیل رقابتی بودن خدمات و کالاها و سوء استفاده از آنها مورد توجه قرار گرفته و همه شرکت ها و موسسات و افراد حقیقی و حقوقی همگی به دنبال ثبت علامت تجاری و ثبت برند در کرج بوده و می خواند با استفاده از نشان تجاری به اهداف خود برسند .

برای ثبت برند در کرج ابتدا باید طرح خود را اماده کنید. شما می توانید با ترکیب هرگونه خط و خطوط و اشکال دو بعدی و سه بعدی و قابل مشاهده علامتی منحصر به فرد را به وجود بیاورید که متعلق به شرکت شما باشد ولی باید در نظر داشته باشید که هر برندی متناسب با شرکت و شخصیت شما نخواهد بود.

برند باید محصولات شما را معرفی نماید، بتواند محصولات و خدمات شما را از سایر محصولات و خدمات تمیز دهد، باعث سردرگمی و منحرف شده افکار مشتریان شما نشده و به سادگی قابلیت تشخیص داشته باشد، باید مفهوم و ایده های شما را به بهترین نحو در بین جامعه و مشتریان انعکاس دهد و در همه این شرایط نباید از واژه های نامانوس و به دور از فرهنگ و اخلاق اجتماعی در انها استفاده شده باشد.

برندی که به تقلید از برند های دیگر و با الگو برداری از برند ها و علائم تجاری دیگر باشد و یا در ان از علامت ها و نماد های ملی و بین المللی و لشکری و کشوری استفاد شده باشد قابلیت ثبت ندارد و صد ها موضوع دیگر که بای به خوبی برای خلق برند به ان توجه داشته باشید. بهتر است برای خلق برند بر روی تخصص کارشناسان ثبتیکال حساب کنید تا برندی ویژه و تاثیر گذار داشته باشید . موسسه حقوقی ثبتیکال سال ها است که در کنار شما است تا خدمات خلق و ثبت برند را برای شما آسان کند.

پس از اینکه با رعایت نکات مختلف برند خود را خلق کردید باید آن را ثبت کنید. ثبت برند شما را مالک بدون قید و شرط برند خواهد کرد و هیچ کس به جز شما حق بهره برداری از برند را نخواهد داشت.

برای ثبت برند باید ابتدا به سایت اداره مالکیت برند مراجعه نموده و درخواست اضهارنامه برند کنید. در این سایت مشخصات صاحب برند از شما دریافت خواهد شد و شما به عنوان خالق برند حقیقی و یا حقوقی برند را ثبت نام می کنید.

کارشناسان اداره ثبت مالیکت معنوی مشخصات و تقاضای شما را بررسی و در صورت تایید اظهارنامه شما آگهی میگردد و در این مرحله باید مدارک اصلی به همراه تعداد کپی لازم به اداره ثبت مالکیت معنوی تسلیم شود.

اداره مالکیت معنوی در تهران قرار دارد و این اداره شعبه ای در کرج و یا هر کجای دیگر ایران ندارد. بنابر این برای تحویل مدارک اصلی باید حضورا به اداره مالکیت معنوی خودتان و یا وکیل حقوقی شما باید مدارک را تحویل دهد. مجددا مدارک مطابق با اصل خواهد شد و برند در این اداره ثبت می شود.

سپس باید موضوع برند در روزنامه رسمی و یک روزنامه کثر الانتشار با هزینه شما اگهی شود. پس از آگهی برند در این روزنامه ها اگر ادعایی برای ان وجود نداشته باشد و پس از حدود یک ماه دوباره برند آگهی دوم خواهد شد و از این پس برند برای مدت ۱۰ سال برای شماثبت خواهد شد.

اکنون نوبت برنامه ریزی و مدیریت برند برای موفقیت آن است بدون اینکه نیازی به تردید و ترس برای سو استفاده از ان باشد. موسسه حقوقی ویونا در کنار شما است تا با ثبت برند در کرج و یا هر نقطه دیگر ایران به راحتی و بدون نگرانی فعالیت کنید . با ما تماس بگیرید