Clicky

 کارت بازرگانی و کارت عضویت اتاق بازرگانی 

 کارت بازرگانی و کارت عضویت اتاق بازرگانی چیست؟

واردات و صادرات یک نوع فعالیت تجاری می باشد که در تمام شرکت ها قالبا به عنوان موضوع فعالیت ذکر می شود اما مجوز واردات یا صادرات کالا کارت بازرگانی می باشد که اشخاص حقیقی و حقوقی برای انجام این نوع فعالیت تجاری باید کارت بازرگانی خود را از اتاق بازرگانی شهر خود اخذ نمایند. پروسه کارت بازرگانی یکی از پروسه های زمان بر و سخت می باشد و فیلترهای زیادی جهت اخذ کارت بازرگانی در مسیر این پروسه وجود دارد زیرا صاحب کارت بازرگانی یا اصطلاحا بازرگان می بایست امتیازهای یک بازرگان را داشته باشد اما دلیل دیگر این فیلترها و موانع زیاد صدور بی رویه کارت بازرگانی در محدوده زمانی خاصی بود که منجر به تجیع مالیات های سنگینی شده و پرونده های پول شوئی و قضائی زیادی را در مراجع قضائی تشکیل داد لذا به همین دلیل پروسه اخذ کارت بازرگانی کلا تغییر پیدا کرد و بسیار پیچیده تر و استعلامات بیشتری شامل حساب بانکی –حوزه مالیاتی (186)- بیمه تامین اجتماعی – بازدید محل فعالیت بازرگان- ارائه مدارک اعتباری مربوط به بازرگان ، به مراحل اخذ کارت بازرگانی الحاق گردید.
بیشتر
دریافت مشاوره تخصصی کارت بازرگانی
ابتکار بعدی اتاق بازرگانی تبدیل کارتهای بازرگانی دفترچه ای به کارت های بازرگانی الکترونیکی و رمز نگاری پروفایل بازرگان در سامانه اخذ و تمدید کارت بازرگانی بود که کاملا به جا و تسهیل کننده انجام پروسه های اخذ و تمدید کارت بوده به طوری که تمامی مراحل و عملیات کاملا آنلاین قابل رصد می باشد.

نوع دیگری از خدمات اتاق بازرگانی ارائه کارت عضویت اتاق بازرگانی می باشد که متقاضی با پرداختن حق عضویت سالانه، عضو اتاق بازرگانی شهر خود می شود و از مزایای کارت عضویت و تسهیلات ارائه شده توسط اتاق بازرگانی استفاده می نماید.
متقاضیان محترم اخذ کارت بازرگانی و کارت عضویت اتاق بازرگانی جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مدارک لازم با مشاوران و کارشناسان موسسه حقوقی ثبتیکال در تماس باشید تا در اسرع زمان نسبت به اخذ کارت بازرگانی و عضویت اقدامات لازم را صورت دهید.

جهت اخذ مشاوره و پاسخگویی به سوالات با شماره تماس های ذیل تماس حاصل فرمایید و از ارائه اطلاعات رایگان در زمینه ثبت انواع شرکت بهره مند شوید.
خانم تهرانی 09129737956
خانم یزدی 09129629503
خانم پارسا 09129629504
خانم افشار 09129629505
خانم جاوید ۰۹۱۲۹۷۳۷۹۵۸
021-88553970