Clicky

طرح صنعتی و اختراع

در ابتدا تعریفی از طرح صنعتی و اختراع خدمت متقاضیان ارائه می گردد زیرا متقاضیان اکثرا جهت درخواست دچار مشکل هستند به سبب پیچیدگی در ماهیت این دو نوع ثبت در هفتاد درصد موارد اشتباه درخواست می شود و در نتیجه منجر به رد درخواست متقاضی می گردد. در مبحث طرح صنعتی شکل ظاهری محصول ثبت می گردد و موارد فنی و مواد اولیه به هیچ عنوان قابلیت ثبت ندارد و در صورت اعلام موارد فنی درخواست ثبت طرح صنعتی رد می شود و اظهارنامه ابطال می گردد. اما در درخواست ثبت اختراع فقط موارد فنی و نوآوری در ابداع یک محصول مورد نظر قرار می گیرد که این شامل اشکال ظاهری محصول نیست و شکل ظاهری در اختراع ثبت نمی شود.
طرح صنعتی و اختراع چیست؟
بیشتر

در نتیجه متقاضیان نسبت به درخواست ثبت طرح صنعتی و اختراع می بایست دقت لازم را داشته باشند زیرا پروسه های کارشناسی این دو درخواست زمان بر می باشد و در صورت اشتباه در درخواست اتلاف زمان زیادی صورت می گیرد . لذا قبل از ثبت درخواست مشاوره های لازم با اشخاص امین و مورد اعتماد داشته باشید زیرا افشای طرح صنعتی و اختراع با افراد سودجو منجر به ضررهای زیاد برای طراح و مخترع می گردد.
موسسه ثبتیکال با کارشناسان مجرب در زمینه ثبت طرح صنعتی و اختراع محصول شما را به صورت کاملا تخصصی و تضمینی ثبت و در کوتاهترین زمان تحویل خواهند داد.

021-88553970
جهت اخذ مشاوره و پاسخگویی به سوالات با شماره تماس های ذیل تماس حاصل فرمایید و از ارائه اطلاعات رایگان در زمینه ثبت انواع شرکت بهره مند شوید.
خانم تهرانی 09129737956
خانم یزدی 09129629503
خانم پارسا 09129629504
خانم افشار 09129629505
خانم جاوید ۰۹۱۲۹۷۳۷۹۵۸